فروشگاه بهترین پک جراحی جنرال استاندارد

پک جراحی استاندارد به صورت استریل و بهداشتی تولید و بسته بندی می شود و با توجه به کاربرد فراوان و قیمت مناسب از فروش بسیار خوبی برخوردار می باشد و دارای متقاضیان زیادی در داخل و خارج از کشور است و بسیاری از مراکز درمانی و بیمارستان ها از خریداران عمده انواع پک جراحی می باشند. فروشگاه پک جراحی جنرال استاندارد انواع این محصول را به شیوه های گوناگون به خریداران عرضه می کند.

برای نگهداری این نمونه از الکل blue sense باید دما زیر 35 درجه سانتی‌گراد باشد، چرا که الکل ها به دلیل مواد فعالی که در آن ها وجود دارد خاصیت اشتعال زایی دارند.

فروشگاه بهترین پک جراحی جنرال استاندارد

موارد مصرف پک جراحی جنرال استاندارد

موارد مصرف پک جراحی جنرال استاندارد پک جراحی جنرال استاندارد برای جراحی های سرپایی و یا عمومی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این پک ها شامل وسایل و ابزار مختلفی نظیر پنس و تیغ های جراحی در سایز و اندازه های متنوع، گان جراحی، دستکش و کلاه یکبار مصرف، سینی یکبار مصرف، انواع گاز و بانداژ های استریل، پنبه و …. می باشد. تمامی وسایل این پک استریل و بهداشتی می باشد و گان های جراحی نیز در اندازه و رنگ‌بندی مختلف مانند سفید، آبی و سبز و …. در این پک مشاهده می شود که دارای دوختی محکم و بادوام و کیفیت بسیار خوبی است و در هنگام جراحی از بدن و لباس پزشک از انواع ترشحات و آلودگی ها محافظت می کند.

انواع باند و گاز نیز برای پاکسازی زخم ها استفاده می شود همچنین پنس و تیغ نیز در مدل های باریک، کوچک، پهن و متوسط و … در این پک ها قرار داده می شود که کاربرد زیادی در جراحی و بخیه زدن دارد. انواع پک جراحی با توجه به کیفیت بالا و کاربرد زیاد دارای مشتریان زیادی بوده و بسیار پرفروش است.

قیمت روز پک جراحی جنرال استاندارد

قیمت روز پک جراحی جنرال استاندارد قیمت روز پک جراحی جنرال استاندارد با توجه به تورمات کنونی و نوسانات اقتصادی موجود در بازار ثابت نمی باشد و مدام در حال تغییر است همچنین مواردی نظیر کیفیت ساخت این محصول، برند و شرکت تولید کننده، روش خرید و فروش، وسایل و ابزار موجود در پک، سایز و اندازه و …. بر قیمت این پک تأثیر گذار می باشد. لازم به ذکر است قیمت پک جراحی در خریدهای عمده و بدون واسطه به علت دخالت نداشتن واسطه ها بسیار مناسب و مقرون به صرفه تر است و امروزه اغلب افراد این نوع خربد را ترجیح می‌دهند.

خرید الکل چهار لیتری یا همان اتانول که نوعی الکل طبیعی نیز به شمار می آید رنگ شفافی دارد و شبیه به آب است که البته با افزودن رنگهایی مانند رنگ آبی رنگ آن را تغییر می دهند.

یکی از آسان ترین راه ها برای استعلام قیمت انواع پک جراحی مراجعه به همین سایت می باشد، زیرا هر روز بروزرسانی می شود و ضمن مطلع شدن از قیمت می توانید در صورت تمایل محصول دلخواه را انتخاب و خریداری کنید و با ارسال محصول به نشانی مشتری از پرداخت هزینه های جانبی و اضافی در رفت و آمد پیشگیری می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.