قیمت جدیدترین پک استریل جراحی

در هنگام جراحی وجود مجموعه از ابزار مورد نیاز در کنار هم بسیار ضروری است تا جراح بتواند بر روی کار متمرکز شود و به همین دلیل کل ابزار های مورد نیاز را به صورت پک های استریل جراحی تولید می کنند.

قیمت جدید ترین پک استریل جراحی بسیار متناسب بوده و با توجه به امکانات ویژه و بسیاری که دارد، هزینه ارزان تری جهت تهیه آن لازم است و اکثرا به شکل عمده از مراکز تهیه می گردد.

قیمت جدیدترین پک استریل جراحی

معرفی بهترین پک استریل جراحی

معرفی بهترین پک استریل جراحی در معرفی بهترین پک استریل جراحی و لباس کار زنانه باید گفت که این پک شامل ابزار های مختلفی است که در ادامه به آن ها اشاره ای خواهد شد؛

 • این پک در ابتدا دارای یک سینی یک بار مصرف است که به جایگاه های مختلفی تقسیم شده تا ابزار های مختلف در آن قرار بگیرند.
 • در کنار آن می توان انواع تیغ های جراحی را دید که بسیار که دارای دهانه های کوچک، بزرگ، بلند، باریک، حتی خمیده و غیره است که هر کدام برای برش های خاصی استفاده می شوند.
 • دارای بانداژ های با کیفیت و استریل است که در هنگام خونریزی های شدید کاربرد داشته و به صورت تا خورده است و این باعث می شود که جراح به راحتی با استفاده از پنس بتواند آن را روی زخم قرار دهد.
 • همچنین پنبه های مخصوصی هم در این پک ویژه دیده می شود که بدون الیاف است، این باعث شده که بتوان از آن برای پاکسازی زخم های ارگان های درونی بدن استفاده کرد.
 • همچنین در این پک می توان گان های جراحی بیمار و جراح را مشاهده کرد که دارای بهترین کیفیت دوخت بوده و مناسب برای هر نوع جراحی می باشد.

قیمت خرید پک استریل جراحی

قیمت خرید پک استریل جراحی

 1. قیمت پک استریل جراحی و لباس کار در مشهد در این مجموعه فروش بسیار مناسب بوده و همین باعث می شود که بسیاری جهت تهیه آن ها به این شرکت مراجعه کنند.
 2. پک های معرفی شده در اندازه های مختلفی به شکل استریلیزه بسته بندی می شوند و سپس به راحتی می توان آن ها به شکل فله ای هم در تعداد های بالا تهیه کرد.
 3. شرکت پک استریل جراحی در تلاش است که بهترین نوع آن را تولید کتد و سپس به دست کادر های درمان در کل کشور برساند چرا که پک کاملی بوده و بسیاری از جراحان از آن ها استقبال کرده اند.
 4. قیمت آن به شکل به روز در همین سایت روزانه قرار می گیرد و می توان به این ترتیب ابتدا قیمت های آن را استعلام کرد و سپس با بازار های مشابه مقایسه کرد تا با خیال راحت بهترین پک های تولید شده در کشور را بتوان به دست آورد.
2

 1. سلام و وقت بخیر … متنوع سازی محصول می تونه سهم بازار رو افزایش بده و باعث کاهش قیمت بشه … شما در این زمینه بسیار خوب عمل کردید …امیدوارم به همین روند ادامه بدید…

 2. با سلام
  من تعدادی از این پک هارو سفارش دادم واقعا ممنونم از سایت معتبرتون خیلی راضی کننده است

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.